Załóż konto
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie
Koszyk
Twój koszyk jest pusty

Asystent/ka ds. e-marketingu

Wymagania:

  • Dobra znajomość obszaru e-commerce i marketingu internetowego
  • Znajomość podstawowych narzędzi marketingowych (Facebook, YouTube, Instagram)
  • Biegła obsługa poczty Gmail
  • Min. 10 godz. wolnego czasu tygodniowo
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Solidność, odpowiedzialność, terminowość

Mile widziane:

  • Łatwość w tworzeniu tekstów
  • Znajomość zasad SEO będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programów graficznych typu: Photoshop czy Corel.

Obowiązki:

  • Promocja treści w mediach społecznościowych (Instagram i Facebook)
  • Promocja sklepu na forach dyskusyjnych, grupach
  • Optymalizacja rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online
  • Śledzenie bieżących wydarzeń Streetwear, Hip Hop, Sneakers
  • Obsługa poczty i odpisywanie na maile

Oferujemy:

  • Pracę zdalną, którą możesz wykonywać w godzinach, które ci odpowiadają
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy (duża samodzielność działania)
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania
  • Elastyczne warunki współpracy
  • Terminowe wypłaty
  • Gadżety od sponsorów: ubrania, buty, płyty...
  • Wejściówki na patronowane wydarzenia: festiwale, koncerty, zawody...

Zgłoszenia:

Zgłoszenia prosimy kierować na maila: kontakt@smartd.pl, w tytule wpisując: "Asystent/ka ds. e-marketingu w StreetShop.pl".

W treści wiadomości prosimy podać:

  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
  • np. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "Smart Data" z siedzibą w Warszawie, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
  • imię, nazwisko, kontakt (e-mail, telefon)
  • kilka słów o sobie: zainteresowania, czym się aktualnie zajmujesz
  • krótkie wyjaśnienie, dlaczego chcesz dołączyć do zespołu sklepu
  • jakie posiadasz kompetencje, doświadczenie
  • mile widziane CV, link do profilu na Linkedin